Apie Ryanair

Informacija apie Ryanair

Nesvarbu, esate užkietėję kelionių fanatikai ar vos kelis kartus skridę lėktuvu, tikėtina, kad bent kartą esate girdėję apie Ryanair oro linijas. Įmonė garsėja dėl pigių skrydžių, daugybės maršrutų visame pasaulyje bei kokybiško aptarnavimo. Kasmet oro linijos pradeda vykdyti maršrutus naujomis kelionių kryptimis, atnaujina lėktuvų parką ir kuria dar šaunesnius pasiūlymus nuolatiniams bei naujiems klientams. Bet nuo ko viskas prasidėjo? Oficiali Ryanair įkūrimo data laikoma 1985 metai, kai įvyko pirmas skrydis tarp Voterfordo Airijoje ir Londono Anglijoje. Tuo metu įmonėje dirbo tik 25 žmonės, o darbuotojai, kurie tiesiogiai dalyvaudavo skrydyje, privalėjo atitikti nurodytus ūgio reikalavimus, kad tilptų į mažus lėktuvų salonus! Sunku patikėti, kad kažkada šios oro linijos buvo tokios mažos... Tačiau dabar tai yra vienos iš populiariausių oro linijų visoje Europoje. Jos kasdien įvykdo daugiau negu 2 tūkst. maršrutų, o kiekvienais metais aptarnauja daugiau negu 130 milijonų keleivių! Ryanair sparčiai juda į priekį ir 2017 metais tapo pirmąja oro linijų kompanija Europoje, aptarnavusia vieną milijardą klientų! Skamba įspūdingai, tad tikrai neprašausite skrydžio palydovu pasirinkę būtent Ryanair. Ilgametė patirtis ir daugybė klientų užtikrina nepriekaištingą patirtį kelionėje. Na, o jei susidomėjote ir norite sužinoti daugiau, informaciją apie pigių skrydžių oro linijų bendrovę Ryanair rasite bendrovės interneto puslapyje. Ryanair interneto puslapyje rasite kontaktus, kuriais galite susisiekti: tarptautinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą. Linkime saugaus ir malonaus skrydžio su Ryanair!

Ryanair nuolaidos

Keliauti smagu, o jei dar svečiame užsienio krašte, apskritai neįtikėtina! Kelionėse po naujas šalis ir miestus patiriama neįkainojamų įspūdžių, o prisiminimai išlieka visą gyvenimą... Žinoma, prie šaunios patirties prisideda daugybė skirtingų detalių, o viena labai svarbi – skrydžio bilietai. Pigūs lėktuvų bilietai ne tik leidžia sutaupyti, bet ir praskaidrina visą kelionę. Juk taip galėsite labiau palepinti save bei artimuosius pačioje išvykoje. Na, o kalbant apie pigius bilietus, negalima nepaminėti Ryanair oro linijų. Jos garsėja dėl žemų kainų pasiūlymų, skrydžių gausos bei išskirtinio dėmesio savo klientams. Tad naudodamiesi Ryanair paslaugomis galite būti užtikrinti dėl kokybiško aptarnavimo ir juokingai mažų skrydžių kainų. Žinoma, kaip ir kiekvienos oro linijos, Ryanair stengiasi palepinti keleivius ir dėl to nuolat siūlo šaunių akcijų, nuolaidų bei paskutinės minutės kelionių. Be to, galima įsigyti skirtingų tipų skrydžių paketus, kurie suteikia išskirtinių paslaugų ir privilegijų. Kad būtų aiškiau, žemiau pateikiame pagrindinę informaciją:

  • Plus paslauga – su šia paslauga turėsite galimybę į lėktuvo saloną įsėsti pirmieji, rezervuoti norimas vietas, įsinešti net du rankinio bagažo vienetus ir 20 kg registruoto bagažo. Tai yra puikus pasiūlymas tiems, kurie keliauja dviese ar su daugiau žmonių ir planuoja vežtis daugiau daiktų, būtinų išvykai.

  • Flexi Plus – ši paslauga leidžia paankstinti arba pavėlinti skrydžio laiką, keisti miestą ar net oro uostą, iš kurio išvykstate. Be to, pridedami papildomi rankinio bagažo vienetai ir vietos lėktuve rezervacija.

  • Family Plus – išskirtinai keliaujančioms šeimoms sukurta paslauga, dėl kurios mokėsite mažesnius mokesčius vežantis kūdikį, galėsite gabenti kūdikiui skirtą įrangą nemokamai, įsinešti daugiau rankinio bagažo vienetų bei rezervuoti norimą vietą lėktuve.

Pigūs Ryanair lėktuvų bilietai

Kuris atostogų variantas jums skamba geriausiai? Visą dieną gulėti paplūdimyje, mėgautis kaitrios saulės spinduliais ir atsigaivinti žydruose jūros pursluose? Galbūt tyrinėti šimtus metų menančias gatveles, architektūros šedevrus, intriguojančius istorinius monumentus? O gal kopti į kalnus, nardyti bangose ir atrasti pačias neįtikėtiniausias pasaulio vietas? Visa tai telpa vienose atostogose! Rinkitės skrydžius su Ryanair oro linijomis ir svajonės taps realybe, nes lėktuvų bilietai kaip niekada pigūs. O kaip gerai, kai iš visų Lietuvos oro uostų Ryanair oro linijos vykdo daugybę tiesioginių maršrutų visame pasaulyje! Tad leiskitės į nuotykių sūkurį Barselonoje. Pasinerkite į rokenrolo garsus Liverpulyje. Kepinkitės saulės atokaitoje Korfu. Išragaukite skaniausius itališkus patiekalus Romoje... O jei dar negana, nesustokite, nes tai yra tik maža dalis miestų, kuriuos galėsite aplankyti naudodamiesi Ryanair paslaugomis! Greiti ir kokybiški skrydžiai jūsų nenuvils, o pigūs lėktuvų bilietai trauks keliauti! Apie Ryanair galima pasakoti daug, bet išbandykite patys – išsirinkite norimą išvykos kryptį ir pasinerkite į kelionių sūkurį su Ryanair!