Informacija apie Ryanair

Skrydis su Ryanair

Artėja atostogos ir nusprendėte jas praleisti užsienio šalyje? Tai yra puikus pasirinkimas, atnešiantis pačių nuostabiausių akimirkų ir neišdildomų prisiminimų... Norint, kad atostogos kitame krašte eitųsi kaip per sviestą, reikia skirti laiko planuoti. Be susipažinimo su informacija apie šalį, lankytinų vietų sąrašo, biudžeto planavimo labai svarbūs lėktuvų bilietai. Žinoma, kelionėje norisi išlaidauti ir lepinti save bei artimuosius, todėl būtina sutaupyti įsigyjant lėktuvų bilietus. Tai be jokių problemų padarysite, jei kelionės palydovu pasirinksite Ryanair oro linijas! Oro linijų kompanija nuo pat įsikūrimo garsėja dėl pigių skrydžių pasiūlymų bei tiesioginių maršrutų gausos. Jums tereikia rasti norimą kelionės kryptį ir pradėti pigių bilietų paieškas. Visą informaciją apie Ryanair rasite jų interneto puslapyje. Jame galėsite pasidomėti skrydžių tvarkaraščiu, kryptimis, bagažo reikalavimais bei atrasti žemų kainų pasiūlymus. Ryanair beveik kasdien pasiūlo naujų akcijų, nuolaidų ir paskutinės minutės kelionių. Jums tereikia atidžiai sekti skelbiamas naujienas ir ieškoti tinkamiausių variantų. Ryanair lėktuvų bilietai internetu – greitas ir patogus būdas rasti bei nusipirkti skrydžio bilietą. Bet jei kyla problemų, Ryanair kasas rasite Vilniaus oro uoste, kur galėsite gauti visą reikiamą informaciją bei įsigyti pasirinktos išvykos bilietus. Jei turite klausimų, Ryanair konsultantai yra pasiruošę padėti, su jais lengvai susisieksite telefonu, elektroniniu paštu arba atvykę į bilietų kasas. Tad keliaukite sumaniai ir rinkitės Ryanair!

Ryanair bagažas

Prieš pradedant kelionę svarbu pasirūpinti visais iškilusiais klausimais ir suplanuoti net ir smulkiausias kelionės detales. Pigūs lėktuvų bilietai, viešbučių rezervacija, atostogų biudžetas, lankytinos vietos, susisiekimas, informacija apie šalį... Kažko trūksta? Ogi bagažo! Nesvarbu, vykstate ilgoms kelių savaičių atostogoms ar tik kelioms dienoms, bagažas be galo svarbi išvykos dalis. Ir nors dažniausiai į kelioninį krepšį prisikrauname per daug daiktų ir drabužių, kurių net neišpakuojame, reikia būti garantuotiems, kad nieko nepalikome. Jei savo skrydžio palydovu renkatės Ryanair oro linijas, galite būti užtikrinti dėl palankių rankinio ir registruoto bagažo sąlygų. Ryanair savo keleivius stebina ne tik žemomis lėktuvų bilietų kainomis, bet ir dideliais bagažo kiekiais. Taigi renkantis šias oro linijas, galėsite susikrauti pusę drabužių spintos ir dar daugiau! Be to, įmonė nuolat stebina ir kuria naujus pasiūlymus, o visai neseniai padidino leistiną registruoto bagažo svorį nuo 15 kg iki 20 kg! Tik prieš užsisakydami bilietus nepamirškite pridėti norimo kiekio bagažo vienetų, nes kitu atveju taikomi papildomi mokesčiai. Visą informaciją apie Ryanair bagažą rasite jų interneto puslapyje arba atvykę į bilietų kasas. Kad būtų paprasčiau, toliau pateikiame pagrindinę informaciją.

  • Ryanair rankinis bagažas. Į lėktuvo saloną galite įsinešti vieną rankinio bagažo vienetą ir vieną asmeninio, atkreipkite dėmesį į matmenis. Didysis krepšys negali viršyti 55 x 40 x 20 cm matmenų bei 10 kg svorio, o mažasis – 35 x 20 x 22 cm. Būtinai pasitikrinkite matmenis ir svorį prieš skrydį, nes pažeidus nustatymus, taikomas papildomas mokestis.

  • Ryanair registruotas bagažas. Jei viskas netelpa į rankinį bagažą, užsisakykite registruotą. Pagal naujus nustatymus vienas 20 kg registruoto bagažo vienetas kainuoja 25 Eur. Žinoma, kaina gali kisti, tad būkite atidūs.

Ryanair bilietai

Laikas keliauti! Netikite? Kaip nekeliauti, kai tokios žemos lėktuvų bilietų kainos, o skrydžiai vykdomi į įvairiausius pasaulio kampelius... Vis dar abejojate? Tada rinkitės Ryanair oro linijas ir įsitikinsite tuo patys! Tai yra vienos iš populiariausių oro linijų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Taigi neprašausite keliaudami su daugelio klientų patikrintomis oro linijomis! Ne tik skrydžių kainos čia mažos, bet ir kiekvienas žingsnis įsigyjant bilietus sukurtas palengvinti keleivių patirtį. Užeikite į Ryanair interneto svetainę, išsirinkite norimą kelionės kryptį, nuspręskite, kada patogiausia išvykti, ir pradėkite pirkimą! Skamba paprastai! Na, o ir tolimesni etapai iki būsimo skrydžio padės be jokio jaudulio ruoštis laukiamai kelionei. Vienas iš dažniausiai kylančių klausimų yra apie bilietų registraciją prieš skrydį. Ryanair leidžia be jokio vargo registruoti kelionę interneto puslapyje bei specialioje mobiliojoje programėlėje. Visas procesas truks vos kelias minutes ir galėsite ramiai ruoštis išvykti. Registracijos laikas priklauso nuo jūsų bilieto, tad atidžiai perskaitykite sąlygas ir pasitikrinkite, ar atlikote visus reikiamus veiksmus. Šią informaciją apie Ryanair bilietų registraciją rasite internete arba atvykę į įmonės būstinę, o tada mėgaukitės skrydžiu ir kelionių jauduliu!