Ryanair rankinis bagažas

Nusprendę, jog jūsų kasdienybei atėjo metas trumpam sustoti ir leisti jums pasimėgauti gyvenimu užsienyje, skubėkite dairytis lėktuvo bilietų internete. Norintys sutaupyti skrendant į pasirinktą šalį - ieškokite lėktuvų bilietų už jums tinkamą kainą – jų yra tikrai apstu ir viskas, ko reikia - tai žinoti tinkamą datą ir skirti truputį laiko dairantis po ypatingus skrydžių pasiūlymus. Norite aplankyti romantiškąją Veneciją ar Veroną? O gal istorija pulsuojantį Berlyną? Nepamirškite, kad jūsų planuose privalo būti gyvasis Londonas! O kur dar Paryžiaus jaukios gatvelės, palmėmis papuoštos Barselonos pakrantės, pilimis besididžiuojanti Belgija ir kanalais apipintas Amsterdamas... Keliaukite pažinti Europos už tikrai patrauklias lėktuvų bilietų kainas – tai nuostabi proga neišleidžiant galybės pinigų pakeliauti po žinomas lankytinas Europos vietas.

Ryanair rankinis bagažas

Jau įsigijote pigius lėktuvo bilietus? Nuostabu! Dabar pats metas pasidomėti nakvynės galimybėmis norimoje aplankyti šalyje. Ieškokite jos nieko nelaukdami, mat rezervuoti kambarį už patrauklią kainą galima tai padaryti anksčiau. Būkite atidūs planuodami savo kelionę po tam tikrus Europos miestus, mat kai kurie iš jų prašo primokėti „pagalvės“ mokestį. Jei rezervavote skrydį per www.lektuvubilietai.lt svetainę, skrydžio rezervaciją ir panašius dalykus galite pamiršti – už jus tuo pasirūpinsime mes. Atėjus skrydžio dienai, svarbu turėti lėktuvo bilietą telefone ar atsispausdinti. Nepamirškite, kad rankinis bagažas Ryanair yra nemokamas, tik svarbu įsidėmėti jo išmatavimus:

  • Ne didesnis nei 55 x 40 x 20 cm lagaminas sveriantis ne daugiau nei 10 kg;

  • Ne didesnė nei 35 x 20 x 20 cm rankinė ar krepšys.

Tokie yra nemokamo Ryanair bagažo išmatavimai. Juos kartu galite pasiimti kelionėn į norimą šalį, jei tik jie atitinka šiuos, griežtai prižiūrimus išmatavimus. Keliauti su Ryanair lėktuvais labai patogu, mat paprastai šių dviejų rankinių bagažų tikrai užtenka keliaujant savaitei ar trumpiau po įvairias Europos šalis. Pigūs skrydžiai su Ryanair patenkina daugelio keliautojų poreikius, mat rankinis bagažas yra nemokamas ir gana didelis. Turėdami pigius lėktuvo bilietus pasiruoškite savo kelionės planą ir skriskite pažinti Europos!